SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Sta da gledam?

Go down 
+13
Venceslav
Ashimar
Змај Огњени Вук
Владимир Мономах
Historik
Arbus_Di
Ilmatar
EmpressMaud
mali veseljak
serdarkk
Љубa хајдук-Вукосава
lady_Godiva
Marija
17 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
Владимир Мономах
Велики мајстор еснафа
Велики мајстор еснафа
Владимир Мономах


Male
Број порука : 55
Age : 39
Registration date : 09.12.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 6:57 am

Обавезно погледај "Небеско краљевство"!!!
Прича није лоша,морали су додуше мало да сморе са великом љубављу између младог витеза и јерусалимске принцезе,али много ствари приказују реално.А ни глумачка екипа није лоша.Препоручујем још "Ел Сид",филм је из 60-их,нисам сасвим сигуран,мало више је романтизован што је било модерно у то време,али је свакако спектакл раван "Бен Хуру" и сличним славним остварењима тог времена,па ако ни због чега другог вреди га погледати због труда који је уложен у стварање тог филма.
Назад на врх Go down
http://vladimir.monomah@gmail.com
Змај Огњени Вук
Трговац
Трговац
Змај Огњени Вук


Male
Број порука : 99
Age : 37
Location : Miklagard
Registration date : 09.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 10:55 am

Небеско краљевство? То је спрдња од филма! А ако Орландо Блум није лош, онда не знам ко јесте...
Назад на врх Go down
http://www.terranova.dk/viewforum.php?f=77
Владимир Мономах
Велики мајстор еснафа
Велики мајстор еснафа
Владимир Мономах


Male
Број порука : 55
Age : 39
Registration date : 09.12.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 2:23 am

Нисам рекао да је он добар глумац,мислио сам на неке друге ликове!
Ајд кад си толко паметан објасни ми зашто је то спрдња од филма?
Нисам рекао да је филм сваршен ал нисам гледао бољи филм са таквом тематиком.
Назад на врх Go down
http://vladimir.monomah@gmail.com
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 2:40 am

Проблем свих холивудских историјских екранизација је што су пуне анахронизама: оне пребацују елементе данашњег система вредности у тај период, како би просечан амерички гледатељ (који је обично упућен у историју Европе као ми са овог форума у нуклеарну физику) могао да иоле разуме шта се дешава. Тако имамо невероватне дијалоге пуне емоција потпуно несвосјтвене антици и средњем веку. Нпр. на крају гладијатора она жена постројава Колосеум и сви је слушају, што у стварности никада није могло да се догоди, а шта тек рећи за 300, где Леонидина жена има егал јаку ролу као и сам Леонида, а зна се за шта су жене служиле у Спарти и шта су могле да раде. О преувеличавању бројки и матрикс ефектима коришћеним за Александра и Троју не вреди ни расправљати. Ја кад чујем да се снима неки филм са историјском тематиком сваки пут кажем: сад ће и ово да засеру (извињавам се на изразу, али је било неопходно). А ту је и скривена глобалистичка порука, која је присутна у свим холивудским филмовима у задњих 10 ак (а вероватно и више) година, што је професор лепо приметио у расправи везаној за Господаре прстенова. Једноставно, прича се искриви, неке ствари се ставе ван контекста, и онда све изгуби смисао, осим за Американце и овдашње клинце што трипују да је 300 Спартанаца победило милион Персијанаца, а Херодота нису читали.

Овај Ел Сид који је неко препоручио је ок филм, помало је историјски нетачан, али нема скривених идеолошких порука, и у односу на новије историјске екранизације представља филмско ремек-дело.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 2:51 am

Ех, у питању су холивудски филмови за које не бих дала ни пару, иако сам, нажалост, гледала и пометуних 300 и Александра, а богами и Троју (за ону шизофрену Јованку Орлеанку заиста не знам шта да радим оном ко је филм направио). Срећом, још увек ту и тамо може да се нађу филмови који у великој мери одговарају добу које описују, али су они нижебуџетни, што никако не умањује њихову вредност, већ је само повећава.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 2:55 am

Ех, да, да ли неко евентуално гледа оног Робина Худа који се с времена на време приказује на једном од канала, мислим да је б92 или студио Б? Жао ми је што не могу да будем прецизнија, али сваки пут кад ухватим секвенцу те серије (ваљда) после ми треба доста времена да се смирим.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 8:46 pm

Historik ::
просечан амерички гледатељ (који је обично упућен у историју Европе као ми са овог форума у нуклеарну физику) могао да иоле разуме шта се дешава.

Ех, сад, немојмо имати предрасуда... Неки од нас су завршили природне смерове и знају свашта о бета и гама зрацима. lol!

Слажем се са размишљањима већине о савременим холивудским филмовима, речју- туга Божија. Мој став је ту још ригиднији- ја УОПШТЕ не верујем у слободу делања холивудских продуцената и мислим да је Холивуд ту само један од низа врло ефикасних средства којим се масама манипулише кроз чисто заглупљивање и скретање пажње на небитно или на оно што они сматрају да би масе требало да прихвате као битно.

Иначе, Небеско краљевство је очајан филм! Гледала сам га давно и слика ми је бледа, сећам се само разочарења!
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 10:10 pm

EmpressMaud ::
за ону шизофрену Јованку Орлеанку заиста не знам шта да радим оном ко је филм направио..

Заборавих- везано за Орлеанку, ако ти звучи интереснантно, скокни.

Недеља 23.03.
16:00 СУЂЕЊЕ ЈОВАНКИ ОРЛЕАНКИ (ФРА 1962)
Proces de Jeanne d’Arc
ул. Флоранс Делај (Florence Delay), Жан-Клод Фурно (Jean-Claude Fourneau)
р. Робер Бресон (Robert Bresson)

Нема забуне, у питању је-Кинотека.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 10:15 pm

Погледаћу, хвала на обавештењу.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 1:13 am

Arbus_Di ::

Ех, сад, немојмо имати предрасуда... Неки од нас су завршили природне смерове и знају свашта о бета и гама зрацима. lol!

Слажем се са размишљањима већине о савременим холивудским филмовима, речју- туга Божија. Мој став је ту још ригиднији- ја УОПШТЕ не верујем у слободу делања холивудских продуцената и мислим да је Холивуд ту само један од низа врло ефикасних средства којим се масама манипулише кроз чисто заглупљивање и скретање пажње на небитно или на оно што они сматрају да би масе требало да прихвате као битно.

Иначе, Небеско краљевство је очајан филм! Гледала сам га давно и слика ми је бледа, сећам се само разочарења!

Па ја сам завршио природни смер (али сам имао кеца из физике, поправљао сам га увек у последњој недељи школске године Very Happy )!

Што се Холивуда тиче (и Небеског краљевства) ту се потпуно слажемо!
Назад на врх Go down
Ashimar
Велики мајстор еснафа
Велики мајстор еснафа



Број порука : 46
Age : 36
Registration date : 10.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 2:04 pm

Ma poznato je da je i sletanje na Mesec lazirano. Smatrajte to teorijom zavere, ali ljudi koji to tvrde imaju tako fantastichne argumente, ali Nasa to nikako ne odbiaj da kaze + je izgubila originalan snimak... Elem, Holivud je samo oruzje u rukama USA administracije, i filmovi su im uopste losi.

A o Nebeskom Kraljevstvu i Orladno Blumu(glumcu kojeg NE podnosim) necu komentarisati Very Happy
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 2:06 pm

Historik ::
Arbus_Di ::

Ех, сад, немојмо имати предрасуда... Неки од нас су завршили природне смерове и знају свашта о бета и гама зрацима. lol!

Слажем се са размишљањима већине о савременим холивудским филмовима, речју- туга Божија. Мој став је ту још ригиднији- ја УОПШТЕ не верујем у слободу делања холивудских продуцената и мислим да је Холивуд ту само један од низа врло ефикасних средства којим се масама манипулише кроз чисто заглупљивање и скретање пажње на небитно или на оно што они сматрају да би масе требало да прихвате као битно.

Иначе, Небеско краљевство је очајан филм! Гледала сам га давно и слика ми је бледа, сећам се само разочарења!

Па ја сам завршио природни смер (али сам имао кеца из физике, поправљао сам га увек у последњој недељи школске године Very Happy )!

Што се Холивуда тиче (и Небеског краљевства) ту се потпуно слажемо!

Добродошао у клуб људи који немају појма физику Very Happy
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Venceslav
Трговац
Трговац
Venceslav


Број порука : 83
Age : 36
Registration date : 18.01.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 2:58 pm

Jakako, film je propaganda (mada ima i dosta filmova koji se javjlaju kao kritika americkog drustva...ma koliko kontrolisana). Odlican primer americke propagande je film "Carlijevi andjeli". u filmu se nalaze svi elementi propagande koji se mogu naci u gotovo svim americkim filmovima - americka zastava koja se pojavljuje niotkuda (a ako ne zastava, onda odeca na strafte ili sa zvezdicama koja je cista asocijacija na zastavu), crnac (nisam rasista), propagiranje ljudskih prava i sloboda (u Carlijevim andjelima one traze nekog lika koji je izumeo nesto pomocu cega ce moci da kontrolise sve ljude, ili tako nesto, pa ga one traze da ga u tome onemoguce i ocuvaju ljudska prava svih),a u filmovima i emisijama se mogu takodje naci i predstave amerike kao mesta oko koga se sve vrti, "americka misija" (ideja o americi kao spasiocu sveta), i jos neki detalji...
elem, sto se teme tice:

Troja - po meni odlican film, ne zbog radnje i glumackih kvaliteta (sto iz filma svakako izostaje, iako je to ipak jedan uspesan spektakl), vec zbog kostimografije, koju su ocigledno radili strucnjaci. Mada i tu ima velikih propusta - npr. statuu Apolona kojoj Ahil odfikari glavu (koliko se secam), ko da ju je pravio Fidija, a radi se o 12v. pre. n.e. prica svakako nije postovana, iskljucivo je holivudizirana. Ali nakit, odeca, naoruzanje - ih!

Aleksandra mi ne dirajte! Smile film je, opet, sto se tice kostimografije odlican (pa i pricu su dosta sledili). Kolin Farel nije los za ulogu, al bi bolji bio Leonardo. Nedostak filma je, kao i vecine filmova o poznatima i slavnima, sto je prica usmerena na licnost glavnog lika, ne na njegovo delo. Da taj film govori o Aleksandrovom pohodu, a ne o Aleksandru, bio bi bez premca. Naglasavanje homoseksualnosti u filmu je bilo zaista nepotrebno i veliki veliki minus. ali, opet, kostimografija vredi. Cuo sam od mnogih zamerke koje se ticu aleksandrovih govora u filmu - da je to ustvari americka propaganda koja poziva u novi krstaski pohod... ali oni nisu citali arijana, jer su govori iz filma u dobroj meri prslikani iz izvora. Takodje, zanimljiv detalj, to je jedan od retkih, ako ne i prvi film, gde sam video glavnog lika nemocnog na bojnom polju - kolin farel juri na konju, obore ga, on ustaje, ubija jednog, drugi ga udari, dvojica ga uhvate, i on je bespomocan i mora da dodje neko da ga oslobodi... dok bi Mel Gibson pobio sve engleze u Hrabrom srcu, samo da film ne traje 4 sata... dobro je docaran i zanos vojske u bici - u Indiji, kada je Aleksandar ranjen i vojska krece napred da ga oslobodi (takve scene su posvedocene u izvorima). Sve u svemu, film ima mnogo propusta, u osnovi je pravac filma sasvim promasen, ali ima dosta vrednosti (opet, pre svega kostimografija, i docarava atmosferu tog doba, kad se izostave tipicne holivudske scene...)

El Sid - fenomenalan film, jedan od kultnih Charltona Hestona! i takodje, jedan od retkih gde on umire Smile

300 - nisam ceo gledao, al to nije istorija, to je strip, nista vise od toga. Vredan zbog efekata i jer je odlicna inspiracija za svakakve parodije.

Nebesko kraljvstvo - he he, moje omiljeno. Film je fantastican! - za analizu. I kad se izuzmu pogresni ist. detalji, ostaje mnogo toga. Pre svega treba imati u vidu da je film snimljen ne mnogo posle Gospodara prstenova 2., pa se samo nastavlja na slavu tog ostvarenja (sto se tice efekata). A sto se tice docaravanja duhovne atmosfere srednjeg veka -mislim da je film odlican izvor za modernu americku religioznost i drustvo. u svakom slucaju, vredan gledanja, bas zbog takve svoje vrednosti.

uostalom, svi gorepomenuti filmovi su odlican izvor za danasnju americku kulturu.
ala se raspisah...
e, pomenuh i Hrabro srce - ver. ste svi vec gledali, film je kultni. Bez obzira na propuste, odlican je. a meni je omiljen propust kada se u pocetku neko od njih nasmesi - i gle, blistavo beli zubi - verovatno je sreo dabra u sumi, pa mu ovaj dao pastu... Smile
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 10:47 pm

Historik ::
Проблем свих холивудских историјских екранизација је што су пуне анахронизама: оне пребацују елементе данашњег система вредности у тај период, како би просечан амерички гледатељ (који је обично упућен у историју Европе као ми са овог форума у нуклеарну физику) могао да иоле разуме шта се дешава. Тако имамо невероватне дијалоге пуне емоција потпуно несвосјтвене антици и средњем веку. Нпр. на крају гладијатора она жена постројава Колосеум и сви је слушају, што у стварности никада није могло да се догоди, а шта тек рећи за 300, где Леонидина жена има егал јаку ролу као и сам Леонида, а зна се за шта су жене служиле у Спарти и шта су могле да раде. О преувеличавању бројки и матрикс ефектима коришћеним за Александра и Троју не вреди ни расправљати. Ја кад чујем да се снима неки филм са историјском тематиком сваки пут кажем: сад ће и ово да засеру (извињавам се на изразу, али је било неопходно). А ту је и скривена глобалистичка порука, која је присутна у свим холивудским филмовима у задњих 10 ак (а вероватно и више) година, што је професор лепо приметио у расправи везаној за Господаре прстенова. Једноставно, прича се искриви, неке ствари се ставе ван контекста, и онда све изгуби смисао, осим за Американце и овдашње клинце што трипују да је 300 Спартанаца победило милион Персијанаца, а Херодота нису читали.

Овај Ел Сид који је неко препоручио је ок филм, помало је историјски нетачан, али нема скривених идеолошких порука, и у односу на новије историјске екранизације представља филмско ремек-дело.
Holivud ti je cista propaganda!
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 11:41 pm

Видим да се моје идеје шире попут цунамија.

"Имао сам се рашта и родити!"

"Non omnis moriar."
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:26 pm

Ashimar ::
Ma poznato je da je i sletanje na Mesec lazirano. Smatrajte to teorijom zavere, ali ljudi koji to tvrde imaju tako fantastichne argumente, ali Nasa to nikako ne odbiaj da kaze + je izgubila originalan snimak... Elem, Holivud je samo oruzje u rukama USA administracije, i filmovi su im uopste losi.

A o Nebeskom Kraljevstvu i Orladno Blumu(glumcu kojeg NE podnosim) necu komentarisati Very Happy

E,za to za mesec nisam znala!Mada,nisam ni iznenadjena jer u trci sa tada SSSR svasta bi izmislili.Znate onaj film "Fantasticna cetvorka" kada jedan od onih astronauta koji su ozraceni postaje covek od kamena i kada svojim novim i reformasanim telo spreci jos vecu tragediju na mostu pa kad ga narod zgrozeno pogleda oa on se postidi i ortak,s isto novim telom,uhvati ga za ruku i podigne je u vazduh i kaze OVO JE TIPICNI AMERICKI JUNAK!Ja se pocepala.
Назад на врх Go down
Tijana D Ivl
Витез
Витез



Female
Број порука : 187
Age : 35
Location : Beckerek
Registration date : 12.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:07 am

Takvi komentari su uobicajeni za Holivudske produkte... Najcesci motiv je kada lik u kriticnom trnutku odluci da uradi nesto veliko i to ne zbog sebe vec zbog otadzbine(99,9%) koja je nabolja na celom svetu...
Назад на врх Go down
Venceslav
Трговац
Трговац
Venceslav


Број порука : 83
Age : 36
Registration date : 18.01.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 3:07 am

...ili uradi nesto protiv otadzbine (tj. zlih ljudi koji ucestvuju u njenom upravljanju), samo da bi spasio neke ljude, i onda mu otadzbina na tome cestita... al cinjenica je da prosto zadivljuje razvijenost americke ideologije u njihovoj filmskoj industriji. ali izbace oni i filmove koji su dobra kritika: odlican primer je "paranoja u Las Vegasu"... i naravno, to sto se ideologija (gotovo svuda) provlaci, ne znaci da nema zaista vrednih filmskih ostvarenja, koja prosto zasluzuju svoje mesto i slavu... (npr., pada mi na pamet, "Planeta majmuna", film sa izrazenim "amerikanstvom", ali filozofsko delo vredno gledanja i pamcenja).
...i da preporucim srednjovekovni film: I. Bergman, "Sedmi pecat".
Назад на врх Go down
Tijana D Ivl
Витез
Витез



Female
Број порука : 187
Age : 35
Location : Beckerek
Registration date : 12.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 3:09 am

Ili ne mogu se setiti kako se taj film zove...mislim "Jedna noc u Las Vegasu"...Dobro odradjen na temu kako ljudi tamo zapravo zive...
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 7:37 pm

Ili se pojavi neki zli Rus a u poslednje vreme i Japanac kako Japan napreduje u razvoju,jos samo da pocnu da intenzivnije spasavaju Ameriku od Kineza cekam,koji diluje drogu ili je porok njegova trgovina pa unistava cednu americku omladinu koja tako nesto videla nije i onda jedan obican covek uzme stvar u svoje ruke jer je zemlja puna intelektualnog potencijala pa i pogodi pravu zicu na bombi i digne u vazduh zlikovce jer takvu nepravdu ne moze da trpi u zemlji gde je peti amandman majka pravde!Hja.
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 4:49 am

"Шесто чуло" је изванредан филм.

Топло га препоручујем.
Назад на врх Go down
Tijana D Ivl
Витез
Витез



Female
Број порука : 187
Age : 35
Location : Beckerek
Registration date : 12.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 4:53 am

Da bi je veceras na tv-u Very Happy ...I ja ga preporucujem.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 5:14 am

Гледао сам Бруса Вилиса у том филну у ,,мекшој'' варијанти и могу рећи да му и те улоге мање-више леже...добар филм!
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 6:39 am

Овај...., а шта је то "мекша" варијанта?
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 2:46 pm

У смислу, није груб као у ,,Умри мушки 1,2,3 и, је ли, 4'' , ,,Последњи скаут''...итд. Показује какву-такву озбиљност, већу од Владана Батића....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Sta da gledam? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta da gledam?   Sta da gledam? - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Sta da gledam?
Назад на врх 
Страна 2 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Заједница :: Књиге, филмови и игрице-
Скочи на: