SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Medieval II Total War

Go down 
+10
Ashimar
Ilmatar
Defunctus
CAsper
Historik
mali veseljak
lady_Godiva
Viclamin Spiritforged
Срђан
EmpressMaud
14 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 3:22 am

EXIT, Чика Љубина 1 чини ми се. То Вам је улаз одмах поред оне радње с анатомском обућом до позоришта Боњко Буха. Попнете се на 4. спрат и видећете једна плава врата на којима пише Exit. Иначе, cd је 180 дин. (верујем да негде има да се нађе и за мање пара), ако нису поскупели, ал сумњам.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 3:33 am

EmpressMaud ::
Препродајеш пиратерију, ха? Wink Хехе, што се налажења пиратерија тиче, немам проблем, има једна фина радњица у центру у којој можеш да купиш шта хоћеш по повољним ценама, а већ сам се распитивала за MIITW. Хвала на понуди, у сваком случају. Very Happy

Ej. to su ozbiljne optužbe...Naravno da ne prodajem/preprodajem, samo poklanjam/režem drugarima i drugaricama. Ja sam dete državnih službenika, tako da mi piraterija u tom profitabilnom smislu nikada nije padala napamet, više volim da to posmatram robinhudovski-uzimam od bogatih proizvođača igrica i dajem siromašnim sunarodnicima. Ako te zanima besplatni primerak MTW II sa sve patch-evima i pouzdanim krekom, slobodno se javi, a isto važi i za uvaženog profesora...S obzirom na to da sam član jedne potpuno legalne računarske mreže (registrovani smo kao ne-vladina organizacija-udruženje građana, i plaćamo porez Very Happy ), meni su sve igrice/filmovi/serije/muzika/softver/ostalo lako dostupne, i skidamo ih sa neta ili jedni od drugih, pri protoku od nekoliko MB/s. Tako da, ako nešto treba, vi se javite...
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 3:45 am

Tnx!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 3:47 am

Хеј, само сам се шалила, немој да се вређаш Smile веома захваљујем на понуди, мислим да ћу је чак и прихватити, али само да прође јануарски рок и испити па да могу који дан да одвојим за играње Smile
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:44 am

No frx Very Happy Kome šta treba samo nek pošalje na private, pa se onda vidimo na faxu...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 5:34 pm

EmpressMaud ::
EXIT, Чика Љубина 1 чини ми се. То Вам је улаз одмах поред оне радње с анатомском обућом до позоришта Боњко Буха. Попнете се на 4. спрат и видећете једна плава врата на којима пише Exit. Иначе, cd је 180 дин. (верујем да негде има да се нађе и за мање пара), ако нису поскупели, ал сумњам.

Што се Exitа тиче, ја са њиховим игрицама никад нисам имала проблема, а од њих константно купујем од бомбардовања `99. Копије су им заиста одличне, крек је увек поуздан,... заиста имам само речи хвале. Међутим, чини ми се ипак да Хисторик има бољу понуду, али то је на вама да одлучите. Још једном се захваљујем Хисторику на великодушној понуди Very Happy
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 5:58 pm

Хвала најлепше, пробаћу већ сутра.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 12:26 am

Ех да, проверила сам цене у Exit-у,cd је 180 дин. а dvd 300 дин.

Иначе, нема на чему да ми се захваљујете Smile
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:48 am

Инсталирала сам MIITW... нека ми је Бог у помоћи!
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 1:24 am

Пуно среће!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 1:30 am

Хвала Smile За сад немам никаквих проблема, али треба да покапирам шта треба да радим Very Happy
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 2:50 am

Несебично нудим сваку помоћ.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 2:52 am

Хвала најлепше.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 2:55 am

Да ли има сецкања на главној мапи? Питам због графичке.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 2:56 am

За сад ништа не сецка, иде као по лоју, али, искрена да будем, нисам много играла, па не могу да донесем коначан суд.


Последњи изменио дана Wed Jan 30, 2008 3:01 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 2:58 am

ОК, пуно среће. Дуга је ноћ.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 3:02 am

Хвала на лепим жељама. Даће Бог да овакво стање игрице потраје. Smile
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 3:08 am

Молим. Кад се мало увежбате, можемо да играмо у LAN-у, а мислим да игра може да истрпи и трећег.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 5:50 pm

За то треба доста да увежбам Smile
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 9:17 pm

Два питања: како да увећам своју благајну? да ли би неко могао да ми објасни принцип са круговима (turns) пошто никад нисам играла игрице с таквим системом играња? дакле, колико један круг траје, како се завршава, када се завршава?
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 10:29 pm

EmpressMaud ::
Два питања: како да увећам своју благајну? да ли би неко могао да ми објасни принцип са круговима (turns) пошто никад нисам играла игрице с таквим системом играња? дакле, колико један круг траје, како се завршава, када се завршава?

Што се благајне тиче, мораш да водиш рестриктивну економску политику, нарочито ако предводиш нацију која држи мали број градова. То значи да не градиш по свим местима које држиш, него направиш приоритете, а и кад градиш, гради економске грађевине (типа пијаца, лука, бродоградилишта, трговачких постаја). Што се тиче потеза, то је стандардна ствар у потезним стратегијама. То значи да издаш одређене команде својим јединицама, агентима и генералима, покренеш изградњу одређених грађевина, и онда кликнеш енд турн, да би игрица процесуирала твоје команде. Пуно стратегија ради на овом принципу, осим читавог Totalwar серијала, на пример Цивилизација, Panzer и многе друге којих тренутно не могу да се сетим. У стандардној верзији игре, коју ти вероватно имаш, потез траје 2 године (када одиграш потез, у следећем су ти све линости старије 2 године). У неким другим модовима потез може да траје годину дана или једно годишње доба.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 1:33 am

Да ли има неко одређено време трајања једног потеза или увек мораш сам да га завршиш? Знам да постављам глупа питања, и знам да Цивилизација ради на том принципу, играла сам је нешто кратко, али пре много времена па сад не могу да се сетим Sad
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 2:14 am

EmpressMaud ::
Да ли има неко одређено време трајања једног потеза или увек мораш сам да га завршиш? Знам да постављам глупа питања, и знам да Цивилизација ради на том принципу, играла сам је нешто кратко, али пре много времена па сад не могу да се сетим Sad

Потез увек ти завршаваш, тј. он се завршава када ти кликнеш на енд турн. Онда следе потези компјутера, и твој следећи потез....
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 2:48 am

аха, хвала на корисним информацијама Smile
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 3:07 am

У свако доба... Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Medieval II Total War - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Medieval II Total War   Medieval II Total War - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Medieval II Total War
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Заједница :: Књиге, филмови и игрице-
Скочи на: