SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kamelot

Go down 
+4
Defunctus
Ilmatar
EmpressMaud
Marija
8 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 9:41 pm

Ето, шта сам рекла? Twisted Evil
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:37 pm

EmpressMaud ::
Још неко сем мене слуша Камелот??? Добро, знам да нисам једина, али знам јако мали број људи који слушају ову групу. Мислим да ће доћи на пролеће, ал не знам кад Neutral

Nemoj se zezati,pa videla si koliko je ljudi doslo na koncert?!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:41 pm

EmpressMaud ::
Хвала, али озвучење је било очајно, мада је провод ипак био на месту.

Na Therion-u je ozvucenje bilo very good a i ja sam bila kraj bine Very Happy Very Happy Very Happy i sve videla a a i kad si mi pustala THe Haunting preko fona sam sve cula jako lepo smrc.....
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:41 pm

Ја искрено до пре неки дан нисам чула за ту групу. Ево, јавно признајем. Још када сам чула да држе концерт, дакле да има више људи који то слушају, мом изненађењу није било краја. Laughing Залуђена омладина.


Последњи изменио Arbus_Di дана Tue Apr 22, 2008 10:44 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:43 pm

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,pa sto mi gromova!Kak' je to moguce? affraid
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:45 pm

Ето, могуће је, шта да ти кажем, драга моја? Да нема тебе, не бих знала ни за многе друге ствари, а неке од њих су везане за твој аватар. Човек се учи док је жив, а неретко и после.

lol!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:47 pm

Pa ima slucajeva za ovo posle Razz !A sta je s mojim avatarom?Nemo; sad da ga promenim OPET!
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:52 pm

Не, не, немој да га мењаш, нипошто! Хтедох рећи да не бих знала колико човек може бити ЛУД, да нема тебе и твог аватара да ме на то подсети. Кад се само сетим како ми је живот висио о концу... lol!

Него, овај, што би рекао Пашић, кад већ имамо ове титулице, ред би био да саме себе прекинемо у чету, не мислиш ли?

К.Т.О. lol!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:54 pm

Arbus_Di ::
Не, не, немој да га мењаш, нипошто! Хтедох рећи да не бих знала колико човек може бити ЛУД, да нема тебе и твог аватара да ме на то подсети. Кад се само сетим како ми је живот висио о концу... lol!

Него, овај, што би рекао Пашић, кад већ имамо ове титулице, ред би био да саме себе прекинемо у чету, не мислиш ли?

К.Т.О. lol!

Jos sam jedna stva i jedna recenicar-GDE SAM JA VISILA,A?A jos sam u haljini bila....

K.T.O!!!!!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:10 pm

Arbus_Di ::
Не, не, немој да га мењаш, нипошто! Хтедох рећи да не бих знала колико човек може бити ЛУД, да нема тебе и твог аватара да ме на то подсети. Кад се само сетим како ми је живот висио о концу... lol!

Него, овај, што би рекао Пашић, кад већ имамо ове титулице, ред би био да саме себе прекинемо у чету, не мислиш ли?

К.Т.О. lol!
заборави мене, драга моја... ал ја нећу мењам аватар, а не!
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:11 pm

Arbus_Di ::
Ја искрено до пре неки дан нисам чула за ту групу. Ево, јавно признајем. Још када сам чула да држе концерт, дакле да има више људи који то слушају, мом изненађењу није било краја. Laughing Залуђена омладина.
Немој камелот да ми дираш Razz Шалим се. па ни ја за њих нисам чула до пре две године,а сад ето знам. Ако желиш да их послушаш јави, имам све албуме тако да...
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:13 pm

Не мислиш ваљда да сам те заборавила? Само реко, да те не спомињем кад ниси ту! И ти си ме живаца коштала.

lol!

Везано за Камелот, важи, шо но да не... Понес ми ови дана... affraid
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:15 pm

Колико видим живци су ти на месту, ништа ти се није догодило тако да нема за шта да кукаш. А још су сви похвалили твоје фотографско умеће.

П.С. Добар ти је потпис...
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:41 pm

Јес, није да нису... И даље тврдим да је требало да пошаљемо коју слику на адресу "24 сата", можда би моја будућност била светлија, а верујем да би се и маркетиншке агенције отимале за вас две. Овако нам пропада младост код чика Љубе...

И тако... Супер овај Камелот! lol!

п.с.

Добар и теби потпис!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:43 pm

Arbus_Di ::
Јес, није да нису... И даље тврдим да је требало да пошаљемо коју слику на адресу "24 сата", можда би моја будућност била светлија, а верујем да би се и маркетиншке агенције отимале за вас две.

И тако... Супер овај Камелот! lol!
Па већ су почели да се надмећу за нас две даме, хехе. А што? Баш смо цакане.

Ма ок је камелот, имаш песте чак и о неким дисторијским догађајима, затим читав албум о Фаусту...
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:49 pm

О Фаусту?? Па, што не рече раније! Имаш моју неподељену пажњу!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 11:55 pm

Ееее... чак су и најбољу песму с тог албума (где се Мемфисто обраћа Фаусту) одсвирали на концерту. Оно што ми се код Камелота свиђа је што када им је текст о неком историјском догађају или личности онда заиста о томе и певају тј. не користе већ постојеће догађаје/личности/мисли за развијање својих филозофија које у већини случајева код метал бендова буду или потпуно конфузне или увредљиве за оно о чему би требало да певају.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Street_fighter
Члан еснафа
Члан еснафа
Street_fighter


Број порука : 24
Age : 34
Registration date : 04.12.2008

Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 6:12 pm

Kamelot je najbolja legenda Engleske
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kamelot - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kamelot   Kamelot - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Kamelot
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Off-topics :: Off-topics-
Скочи на: