SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Прва реч Последњег Римљанина

Go down 
АуторПорука
Последњи Римљанин
Кмет
Кмет



Број порука : 1
Age : 39
Registration date : 27.09.2010

Прва реч Последњег Римљанина Empty
ПорукаНаслов: Прва реч Последњег Римљанина   Прва реч Последњег Римљанина Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 7:57 pm

Здраво историчари!

Ја се зовем Владимир. Живим у Београду, имам 25 година. Студирам теологију. Осим према теологији имам велику љубав и интересовања за историју, етнологију, антропологију, митологију и философију.

Пре неког времена сам пронашао овај форум и одмах приметио да су разговори и излагања која се могу прочитати на њему веома квалитетна и занимљива. Зато сам одлучио да и сам постанем члан- да од осталих чланова учим, као и да сам допринесем квалитету форума у оним областима за које сам образован и у које сам упућен.

Мене понајвише занимају теме позног раздобља римске историје, теме везане за пад Западног царства и теме о Византији као највећој и јединој среднјовековној светској империји. Осим тога, веома ме интересује среднјовековна историја Персије. То су теме које ћу ја углавном потенцирати и отварати, у ово прво време мог друженја са вама.

"Видимо се" на темама.

Назад на врх Go down
 
Прва реч Последњег Римљанина
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Представите се-
Скочи на: