SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 caos swima....

Go down 
+2
Historik
Afrodita
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Брунхилда
Трговац
Трговац
Брунхилда


Female
Број порука : 108
Age : 55
Location : Аустразија
Registration date : 06.02.2008

caos swima.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: caos swima....   caos swima.... - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 11:49 am

Хехе... Па онда јој напиши састав Smile. Шта да ти кажем. И уопште не знам одакле си нашла у мојим речима калупе и гушење, кљуцање, терање и присилу. Поента целе моје приче (која је била упућена теби и осталима који не налазе ништа лоше у Афродитином захтеву, а не Афродити, ал ето, ово је јаван форум па је и она све то прочитала, чак се осетила и увређеном, али је ипак на крају скапирала да може и она сама да напише тај свој састав) је: готоване и лење бубе не треба хранити. Неће да раде? Не морају. Нико их не тера. Ал им ја нећу на послужавнику служити готове домаће задатке. Зна се какве ће им бити последице -- кец ко врата. Па ко воли нек изволи. Након више од 10 год. рада с децом, и то свакаквом: и паметном и не тако паметном, и талентованом и антиталентима... Знам да сам сигурно у праву, јер ми је пракса то доказала. Деца су различита и треба сваком посветити пуно времена, посебну пажњу и имати посебан приступ. Најлакше је и најбрже решење урадити му домаћи задатак, али да ли му тако заиста помажемо да одрасте у добру и одговорну особу? Ја мислим да не. Међутим, према ономе што ти кажеш, рекло би се да ти не мислиш исто. Или грешим? Ако је тако, боље промени став до краја факса, јер ако будеш у будућности морала да радиш у школи, веруј ми, заиста ти се лоше пише.

Но, не очекујем да то САД разумеш, ал доћи ће време кад ћеш схватити о чему причам (такође знам и како звучи ова реченица Razz, ал другачије се не може рећи, тако да, ако само одмахнеш руком и насмејеш се, и то капирам).

А што се хемије тиче... Ето видиш, мени је хемија била супер, а за физику сам била безнадежно изгубљен случај. Поред, наравно, језика који су ми на крају и постали професија... Тако да... Де густибус нон ест дистпутандум, шта год да је у питању (макар били то и школски предмети)...
Назад на врх Go down
http://www.istorijska-biblioteka.wikidot.com
Afrodita
Члан еснафа
Члан еснафа
Afrodita


Female
Број порука : 24
Age : 28
Registration date : 14.10.2008

caos swima.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: caos swima....   caos swima.... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:16 pm

Samo da dodam...da se na takaw nacin kao sto wi (mislim na Bruhildu) zelidte da pomognete (ako je to uopste i pomoc) meni uopste nista nece postici.....a i sama sam skontala da tream da radim sama zadatak,ne zbog toga sto ne treba od nikog da trazim pomoc jerzbog oga sto se od takwix nista ne treba traziti....a i malo ste se zaneli(Bruhida),pogledajte koliko Wi imate godina a koliko ja.....pa onda malo razmislite....ponekad godine ne znace nista kada se gleda ko je u prawu a ko ne....!
Назад на врх Go down
http://anahi4ever.5forum.biz/
Tijana D Ivl
Витез
Витез



Female
Број порука : 187
Age : 35
Location : Beckerek
Registration date : 12.02.2008

caos swima.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: caos swima....   caos swima.... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 9:12 pm

Hajmo sad malo da o'ladimo... Predlazem da se ovi postovi pobrisu...
Назад на врх Go down
Afrodita
Члан еснафа
Члан еснафа
Afrodita


Female
Број порука : 24
Age : 28
Registration date : 14.10.2008

caos swima.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: caos swima....   caos swima.... - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 3:45 pm

U prawu si...
Samo bix dodala nesto posto neznam gde da napisem owo...daaaa....imam jedu weeliku zamerku na owaj forum! a to je da nikad nema nikoga na njemu! kad god ja dodjem nijedan nowi post nije napisan...a bas steta za owakaw forum da propadne...kad ste wec swe owo lepo napisali za forum onda trebate d adowodite i clanowe...tako izlgleda swe pusto...i "tamno"....I look bi mogli da promenite posto je odawno...a ima tako lepix slika da s eunosu za look.!i bas o owome!
Назад на врх Go down
http://anahi4ever.5forum.biz/
Sponsored content





caos swima.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: caos swima....   caos swima.... - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
caos swima....
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Представите се-
Скочи на: