SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Crusaders-Thy Kingdom Come

Go down 
3 posters
АуторПорука
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 12:12 am

Набавио сам ову средњевековну стратегију, онако на први поглед изгледа обећавајуће, али је изгледа лош крек и игра ми често пуца. Јел имао неко прилику да је игра, и какви су утисци?
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 12:19 am

Хммм... је л новија? Јако давно сам играла неке Крсташе ал сумњам да је то то.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 12:26 am

Најновија...Није потезна стратегија, врло је хај-тек и прилично је захтевна. Водиш неколико одреда војника у борби, а у паузама их опремаш и регрутујеш нове, а и расте ти феудална титула...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:12 am

Звучи занимљиво. Где си набавио?
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:21 am

Скинуо сам од друга са БГ Вајерлеса...Ако је неко заинтересован, могу да нарежем и донесем на факс. Игра је на једном двд-у, изгледа баш добро, али постоји проблем са креком и пуцањем игрице. Очекујем да ускоро набавим неки бољи крек, и да све буде у најбољем реду
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:25 am

Хајд погледаћу прво у Егзиту да л имају, пошто они увек имају добар крек (бар ме никад до сад нису изневерили). Мада, ако ћемо право, ни MTWII нисам почела поштено да играм, јер немам времена. Захтева много времена и психичког напора. Зато се у последње време базирам на тенис и NeedForSpeed Carbon.


Последњи изменио EmpressMaud дана Wed Apr 23, 2008 2:11 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:32 am

Знам...И ја на ПЕС 2008 (фудбал). Захтева најмање времена и интелектуалног напора, а пружа квалитетно опуштање...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:37 am

Дакле разумемо се. Wink
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Street_fighter
Члан еснафа
Члан еснафа
Street_fighter


Број порука : 24
Age : 34
Registration date : 04.12.2008

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 2:15 pm

Nabaio sam igricu, medjutim previse je zahtjevna za moj kompjuter. Koci kad je upalim...
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 4:51 pm

Открио сам у чему је фора у међувремену. Игра има баг, неопходно је да се скине неки фикс/апдејт са сајта произвођача, и онда ради ок. Кад сам је инсталирао и коначно успео да одиграм мало, поприлично сам био разочаран. Графика је добра, али игра више личи на неки акциони рпг везан за Други светски рат, него на средњевековну стратегију.
Назад на врх Go down
Street_fighter
Члан еснафа
Члан еснафа
Street_fighter


Број порука : 24
Age : 34
Registration date : 04.12.2008

Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 6:10 pm

Ja sam uspio samo da udjem, i kad sam vidio kako koci odma sam izasao i uninstalirao je. Medieval total warr je zakon, ali ne znam kako ti se cini kako je uradjena vizantiska vojska. Meni se licno ne svidja, djeluje jadno...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Crusaders-Thy Kingdom Come Empty
ПорукаНаслов: Re: Crusaders-Thy Kingdom Come   Crusaders-Thy Kingdom Come Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Crusaders-Thy Kingdom Come
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Off-topics :: Off-topics-
Скочи на: