SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Јелена Томашевић у средњевековном стилу

Go down 
+6
Arbus_Di
Defunctus
Historik
vojvoda
EmpressMaud
Olaf Dugobradi
10 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Брунхилда
Трговац
Трговац
Брунхилда


Female
Број порука : 108
Age : 55
Location : Аустразија
Registration date : 06.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 3:02 pm

Ја сам да додам да по свој прилици друге земље посматрају Евровизију као спрдњу. Погледајте само ШТА Шпанија шаље... Како им није успевало док су били озбиљни, мењају тактику.... Smile

Јес да се деђава у Бгд, али стварно се то такмичење претворило у пуки дилетантизам и, да извинете, зајебанцију...
Назад на врх Go down
http://www.istorijska-biblioteka.wikidot.com
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 6:11 pm

Па све западне земље шаљу тешке будалаштине и скоро ни једна не уђе у финале, јер су тешке глупости и то баш зато што се Евровизија тамо посматра као спрдња. Са источним блоком је другачије: сви се труде да пошаљу што боље и оригиналније песме да би се што боље котирали и показали остатку Европе како нешто вреде. И уместо да гледамо како да побољшамо услове код нас, како да постанемо једна озбиљна земља са јаким интегритетом ми се гурамо у ЕУ да би Карла Дел Понте имала боље мишљење о нама или шта већ, а њих све заједно баш брига за нас, ако уопште знају где је Србија.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Брунхилда
Трговац
Трговац
Брунхилда


Female
Број порука : 108
Age : 55
Location : Аустразија
Registration date : 06.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 6:29 pm

Грешиш, барем што се неких земаља тиче... Ево, ја ти могу са сигурношћу рећи да је до ове године Шпанија врло озбиљно схватала Евровизију. Последњих седам година су слали певаче из "Операсион Тријумфо" - конкурс на који су се јављали анонимуси, па би они бирали најталентованије и од њих за годину дана направили праве профи певаче и играче. Већина њих данас зарађује (и то дебело!) као "најозбиљнији" поп певачи... Међутим, барем Шпанци су заиста постали дебело фрустрирани тиме што су све бивше ЈУ земље као и бивше СССР земље само између себе делиле највише поене, те су изгледа ове године одлучили да мењају тактику...

До сада, веруј ми, ЈЕСУ слали најбоље што су од попа имали.... Smile
Назад на врх Go down
http://www.istorijska-biblioteka.wikidot.com
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 7:12 pm

EmpressMaud ::
Па све западне земље шаљу тешке будалаштине и скоро ни једна не уђе у финале, јер су тешке глупости и то баш зато што се Евровизија тамо посматра као спрдња. Са источним блоком је другачије: сви се труде да пошаљу што боље и оригиналније песме да би се што боље котирали и показали остатку Европе како нешто вреде. И уместо да гледамо како да побољшамо услове код нас, како да постанемо једна озбиљна земља са јаким интегритетом ми се гурамо у ЕУ да би Карла Дел Понте имала боље мишљење о нама или шта већ, а њих све заједно баш брига за нас, ако уопште знају где је Србија.

Ма не шаље исток добре песме него је распарчан на велики број земаља које међусобно деле бодове. Руси, Украјинци, Белоруси и ми и наши западни сусједи. Читао сам да се ови са запада жале због тога и хоће да се организују прво регионална а потом опште такмичење ал ко им крив требали су да размишљају коју деценију раније. Very Happy Као што сам већ једном рекао Евровизија не може да се схвата као нешто изузетно озољно већ као оно што јесте, радијски фестивал који окупља представнике из већине земаља чланица Европске радиодифузне уније.
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 10:57 pm

Defunctus ::
Не знам ни ја, али овде морам да пренесем своја искуства. Те ноћи сам стално био online и пратио дешавања на форуму. Док је ТО трајало, никог осим мене није било на форуму. Када се завршило, сви су похрлили на форум. Значи - сви сте гледали....
Joj,ja sam gledala ali bolje da nisam,majke mi......Jelena Tomasevic stvarno ima lep glas ali svaka pesma koju sam od nje cula je bila neka tugomoljka i tuga,cemer,jad......ali sta da se radi...videcemo sta ce da bude.Sa sve onim pitonom od kose na glavi....huh,majko!
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:01 pm

Ипак, мало је подсећала на Ваш аватар, my dear lady...
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:04 pm

Istina,ta haljina.......nema sanse da menjam avatar! Very Happy
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:05 pm

Брунхилда ::
Ја сам да додам да по свој прилици друге земље посматрају Евровизију као спрдњу. Погледајте само ШТА Шпанија шаље... Како им није успевало док су били озбиљни, мењају тактику.... Smile

Јес да се деђава у Бгд, али стварно се то такмичење претворило у пуки дилетантизам и, да извинете, зајебанцију...
E,s tim se slazem u potpunosti.Mada,se nadje neka pesma da valja.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:08 pm

Па, хаљина је иначе супер...одраз давно заборављене женствености и чедности...тужно... Crying or Very sad
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:12 pm

Sto tuzno,pobogu?
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:16 pm

Надам се да нисам у праву, али ми се чини да је све мање оне изворне женствености....
А и хаљине се све мање носе....шта ћеш, морамо бити у корак са проклетом Јевропом...
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:28 pm

Nije neg' je nekad lakse s pantalonama,pogotovo u prevozu.....a i jeftinije su,ruku na srce,za dobru haljinu treba novaca puno a kad je kupis nemas bas gde da je nosis.Tako mu to dodje.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:31 pm

Хммм...донекле могу да се сложим са тобом...
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:33 pm

Eto vidis Smile .
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:51 pm

Слажем се да данас хаљине нигде не могу да се обуку, а и са сукњама је проблем, сем ако су минићи који су веома популарни No
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 10:49 pm

Не слажем се са минићима, не бих да звучим као да сам из Техерана, али сматрам да сукња у сваком случају треба да иде преко колена...небитно докле...
Нешто мора и да се наслућује, а не све да се види...
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 7:58 pm

JU! Embarassed Lepa Brena peva drugacije Laughing .....
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 8:35 pm

Olaf Dugobradi ::
Ипак, мало је подсећала на Ваш аватар, my dear lady...

Eeeee,sad mi je (nesudjeni) muz na avataru nema vise one vampirice od koje je Jelena Tomasevic pokupila odeju za haljinu. Razz
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 9:53 pm

Штета...била је тако лепа...пошаљи ми преко приватне поруке, ако може...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeSun May 25, 2008 1:29 am

Јесте да нема везе са средњим веком, али за то и служи оф - која су ваша мишљења поводом Евровизије у Београду?
Као што знате победили су Руси са песмом чији назив не знам, али није ни битно. Дакле, како вам се свидела организација, која песма вам се свидела, итд.?
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeSun May 25, 2008 3:27 am

Поред три заносне лепотице...победио је геј Рус који је певао на енглеском! Еееј!!!
Ово је краааај! Mad
Јеленино 6. место је сасвим супер, мада сам ја ,,типовао'' на 4 или 5...но, с обзиром да је песма била за домаћу употребу у осетљивом тренутку...можда и није тако лоше....
Назад на врх Go down
Steva
Члан еснафа
Члан еснафа
Steva


Број порука : 24
Age : 53
Registration date : 19.04.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeSun May 25, 2008 2:15 pm

Ти си гледао Евровизију и још те је то узбудило... Свашта пријатељу...то је крајње забрињавајуће...
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeSun May 25, 2008 2:18 pm

Steva ::
то је крајње забрињавајуће...
Зашто? Па не живимо на Марсу ваљда??
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Steva
Члан еснафа
Члан еснафа
Steva


Број порука : 24
Age : 53
Registration date : 19.04.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeSun May 25, 2008 3:53 pm

Погрешно схваћено... једноставно познато је да је Евровизија далеко од онога што је замишљено да буде...просто ми је несхватљиво какве везе лепота има са победничком титулом на једном такмичењу у певању...Олаф се нервира због тога... забога то је такмичење у певању, а не избор за мис...
Назад на врх Go down
Afrodita
Члан еснафа
Члан еснафа
Afrodita


Female
Број порука : 24
Age : 28
Registration date : 14.10.2008

Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 12:40 am

mislim da je jelena jedna jako pametna dewojka....ima lep stil,glas.....ali.....widecemo koliko moze ona da uspe u owoj nasoj Srbiji.....posto je wecu popularnost stekla narodna muzika i onaj glupawi,zarazujuci "grand show" newerujem da ce takwi ljudi poput jelene moci da uspeju...jelena ce sigurno steci weliku slawu negde drugde....a ne u Srbiji...ali ipak,posrecilo nam se...pobedismo!!..=]
Назад на врх Go down
http://anahi4ever.5forum.biz/
Sponsored content





Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Јелена Томашевић у средњевековном стилу   Јелена Томашевић у средњевековном стилу - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Јелена Томашевић у средњевековном стилу
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Off-topics :: Off-topics-
Скочи на: