SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Srednjovekovni studenti

Go down 
+7
vojvoda
Venceslav
Ilmatar
Љубa хајдук-Вукосава
EmpressMaud
Historik
Marija
11 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:18 pm

Нису баш они сами... њих и нема на ФФ, али је дотични постао симбол за ДОСманлијски начин владавине којекаквих демократора.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:21 pm

Хмммм...Демократори...Брана Црнчевић се лепо сетио, нек' поживи још дуго...
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:22 pm

И ја кажем.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:32 pm

Да ли постоји икаква, макар минимална могућност да нам Ви држите средњи век и следеће године...ако, дај Боже, положимо сви Стари век и лепо упишемо наредну годину...
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:43 pm

Olaf Dugobradi ::
Да ли постоји икаква, макар минимална могућност да нам Ви држите средњи век и следеће године...ако, дај Боже, положимо сви Стари век и лепо упишемо наредну годину...

На жалост, не. Ипак, постоји могућност да сви који воле средњи век упишу на IV години модул "средњи век". Он може да се обликује према жељама студената, односно теми која се узима за дипломски. На IV години и ја држим курсеве из раног и позног средњег века.
Назад на врх Go down
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 4:50 pm

Ех, шта да се ради...када сам се уписивао углавном сам био заинтересован за период од 1789 па до, је ли, Тадић Томе, али Вам норам призанти да сте ме управо Ви озбиљно заинтересовали и за ,,мрачни средњи век'', нарочито овај рани који се прилично површно обрађује у средњим школама... Е, сад, питање је колико ће ме то држати до четврте године....да ми Ви држите и следеће... био бих у озбиљној трилеми...
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 8:18 pm

Издржаћете; што се мора, није тешко.
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 10:44 pm

A ja kazem na greskama se uci.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Srednjovekovni studenti - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Srednjovekovni studenti   Srednjovekovni studenti - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Srednjovekovni studenti
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Средњи век :: Друштво-
Скочи на: