SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Коктел за малог Михајла

Go down 
4 posters
АуторПорука
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeThu May 08, 2008 10:04 pm

О чему се ради: Клуб студената историје организује у понедељак у вечерњим часовима (мислим да је од 18 или 20ч, треба проверити на факсу) добротворни коктел ради сакупљања финансијских средстава за помоћ малом Михајлу. Михајло је дечак од 2.5 године који има неко малигно обољење и неопходно му је хитно лечење у иностранству. Не располажем свим информацијама, стога ми не замерите на штурости у овом обавештењу. Свака помоћ је добродошла, било би лепо да се тамо појавимо у што већем броју. Поздрав!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeFri May 09, 2008 1:31 am

Хвала на обавештењу.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Брунхилда
Трговац
Трговац
Брунхилда


Female
Број порука : 108
Age : 55
Location : Аустразија
Registration date : 06.02.2008

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeFri May 09, 2008 7:50 pm

Веома похвално за студенте историје. Свака част.
Назад на врх Go down
http://www.istorijska-biblioteka.wikidot.com
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:18 pm

Акција вредна хвале, али слабог домета и малог резултата. Чујем да се појавило мало студената и још мање професора, што никако не значи да би требало стати са овом врстом ангажовања. Можда савест некада проради свима онима који блеје испред факса или по ходницима, па се сете некада и оваквих збивања која траже тако мало, а некоме значе тако пуно.
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:57 pm

Није све изгубљено! Кутија у коју се прилажу добровољни прилози налази се код секретара одељења историје на петом (Анђе), тако да је свако слободан да приложи у складу са могућностима. Јуче нпр. ни ја нисам био на коктелу, али сам се дружио са кутијом данас...
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeWed May 14, 2008 12:28 am

Видиш, то нисам знала. Ширићу даље. Да ли знаш колико дуго ће та кутија бити ту?
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitimeWed May 14, 2008 1:31 am

Нажалост не знам...Али мислим да ће бити тамо до сутра увече сигурно, а можда и до краја недеље
Назад на врх Go down
Sponsored content





Коктел за малог Михајла Empty
ПорукаНаслов: Re: Коктел за малог Михајла   Коктел за малог Михајла Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Коктел за малог Михајла
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Обавештења-
Скочи на: