SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Vitez je ovde

Go down 
+2
Marija
Vitez Casti
6 posters
АуторПорука
Vitez Casti
Слободан сељак
Слободан сељак
Vitez Casti


Male
Број порука : 8
Age : 29
Location : Na bojnom polju i u zamku.
Registration date : 12.04.2008

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:22 pm

Pozz svima
Slucajno sam naleteo na forum i obozavam istoriju,ali izgleda da sam najmladji ovde.Forum je odlican i sada sam srecan jer sam nasao neke ljude koji imaju ista interesovanja kao i ja.
Inace isao sam danas na takmicenje iz istorije(okruzno)ali nisam osvojio nijedno mesto a na okruznom sam bio 3. a prosle godine 1. i na opstinskom i na okruznom.Al dobro spremicu se bolje za sledecu godinu...
Nadam se da sam dobrodosao.
Назад на врх Go down
Marija
Витез
Витез
Marija


Број порука : 212
Registration date : 04.12.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:13 pm

Pa dobrodosao na forum! Ovde je vecina istoricara (ja nisam) pa ti mogu dati korisne informacije o srednjem veku.
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:25 pm

Наравно да си добродошао! Уживај у форуму, питај шта год те интересује, дискутуј. И немој много да се цимаш због такмичења, многе моје успешне колеге нису никада ишле на њих (нисам ни ја) али су веома добри студенти, и ускоро ће бити добри историчари. Поздрав!
Назад на врх Go down
Marija
Витез
Витез
Marija


Број порука : 212
Registration date : 04.12.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:22 pm

Ne znam, ja se nikad nisam takmicila al ko sto kazu vasno je ucestvovati!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:35 pm

Pa,naravno da si dobrodosao!Ti si trenutno najmladji forumas ovde i to bas i sta god da te intereuje samo napred-pitaj.Nacice se neko da odgovori. Very Happy
Назад на врх Go down
Marija
Витез
Витез
Marija


Број порука : 212
Registration date : 04.12.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:09 am

Kad smo vec tu - gde je profesor?
Назад на врх Go down
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:56 am

На жалост, морам да приметим да га нема већ неко време. Нисам упућен у токове дешавања око професора, али ћу видети да га лично посетим на факултету ових дана. Са друге стране, форум је помало посустао што се тиче отварања нових тема и дискусија, тако да професор није ни имао превише повода да се оглашава у последње време...
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:03 am

Са малим закашњењем, добродошао нам! Надам се да ћеш овде наћи доста интересантних тема, а све што те занима слободно питај, јер нема глупих питања, већ само глупих одговора! Very Happy
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 12:00 pm

Добродошао! Слободно питај све што те интересује и немој да се устручаваш да пишеш на већ постојећим темама. И пре свега се лепо забави!
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 3:32 pm

Historik ::
форум је помало посустао што се тиче отварања нових тема и дискусија

Питање је зашто је посустао? Оставим вас на кратко, а ви посустанете... цццццц lol!
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Sponsored content





Vitez je ovde Empty
ПорукаНаслов: Re: Vitez je ovde   Vitez je ovde Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Vitez je ovde
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Vitez kao pojam srednjeg veka

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Представите се-
Скочи на: