SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 evo i naslov jer mora:)

Go down 
2 posters
АуторПорука
kmet_DAMJAN
Слободан сељак
Слободан сељак
kmet_DAMJAN


Male
Број порука : 9
Age : 40
Location : SKOPJE
Registration date : 29.02.2008

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 8:53 pm

epa evoo i mene ko sta je red i ja da se pretstavim ja sam kmet damjan bascicevic i pretstavjam svarni lik heheheeee .... imeno su moji pretci dosli iz pljevje crnegore i postali najmocni klan u skopski region prito od bascicevic su presli u kmetovic zbok to sto je moj predak postao kmet ! da ne duzim zanima me od gde dolazi ta razlika u tolkovanja jednog istog poima??? ako ga neko vise zanima nesto oko mene slobodno neka pita hehehe:)
Назад на врх Go down
kmet_DAMJAN
Слободан сељак
Слободан сељак
kmet_DAMJAN


Male
Број порука : 9
Age : 40
Location : SKOPJE
Registration date : 29.02.2008

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 8:55 pm

hehheee... jeli cu dobiti napredovanje u titulu sa ogled na okolnostima sta ipak ja imam predinsvo sa to sta i jos pre da stupim u druzinu sam bio kmet:)
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 10:31 pm

Добродошао на форум! Што се напредовања у титули тиче, као што можеш да видиш, до звања витеза ти и не треба много, али после... хехе. Very Happy
Колико видим, ти си археолог, зар не?
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
kmet_DAMJAN
Слободан сељак
Слободан сељак
kmet_DAMJAN


Male
Број порука : 9
Age : 40
Location : SKOPJE
Registration date : 29.02.2008

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 10:44 pm

pa da recimo da sam arheolog mada nisam joss zavrsioo moram prvo poloziti staro slovenski:) he i hvala sto ste mi podigli levell sad sam srecni seljak heheheheee....nadam se da cu se pokazati dobro pa jedan dan i vitez da budemm bilo bi mi caasst....
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 10:51 pm

хехе, за витеза ти треба 160 порука Wink па како је на археологији?
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
kmet_DAMJAN
Слободан сељак
Слободан сељак
kmet_DAMJAN


Male
Број порука : 9
Age : 40
Location : SKOPJE
Registration date : 29.02.2008

evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 12:21 am

mogu reci zalosnoo...ko i sve drugoo kod nass ucis ono sto ni na pamet ti nepade da cessh a ono sta si sanjao u opste i ne cujess heheheee ali evo momentalnoo se nadam na novi teren na koj ja i moj dru cemo da radimo samostojno naravno akoo dobiemo dozvolu a na dam se da cemo dobit zato sta moj drug sprema doktorat pa mu ta dozvola sleduje Smile mislim da smo naletili na zelezno dopsko naseljee u mk ima dosta toga ali i ne naselje peoniii koi su ziveli tu ako gi nagjemoo bice dobroo jel imaju prelep bronzeni nakit a vec smo nasli bronzenu kopcu a ima i iindiikacije da ima i naselje ali otom potom!!!
Назад на врх Go down
Sponsored content





evo i naslov jer mora:) Empty
ПорукаНаслов: Re: evo i naslov jer mora:)   evo i naslov jer mora:) Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
evo i naslov jer mora:)
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Представите се-
Скочи на: