SCRIPTORIUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCRIPTORIUM

За све љубитеље средњег века. Научите нешто ново, проширите своја знања, забавите се.
 
HomeПорталGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Српска Википедија

Go down 
+4
Historik
vojvoda
Ilmatar
EmpressMaud
8 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Historik
Инквизитор
Инквизитор
Historik


Број порука : 345
Registration date : 23.12.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 11:20 am

Defunctus ::
Гепиди су "згепљени" у улици Т. Кошћушког. Ипак не знам где је тај холестеролски рај?

Убикација указује на хамбургеџирницу "Локи", најлегендарнији грил Дорћола...Мада, можда се у међувремену у комшилуку отворило и нешто ново?
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:04 pm

Па добро, "Локи" је код основне школе Мика Алас, или како се сад већ зове. Не знам да ли има нешто ближе. Хм, пре је била и нека хамбургерџиница код Зоолошког... не бих да знам шта су стављали у те пљескавице... Suspect
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:06 pm

Мада и у Скадарлији има добрих пљески и ћевапчића.

"Десет у пола с луком!"
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:36 pm

Arbus_Di ::
Е, бре ти, опет само збуњујеш Defunctus-а. Сад тек неће знати шта да мисли о нама, ти и твоје пљескавице више. Сутра ћу ти донети три хипермегаултрагига гурманске са све урнебесом, луком, љутим и сенфом, па од силног сагрешења у петак нећеш моћи ни да се довучеш.

Извињавам се свима на изреченим гадостима. Very Happy
Ma nije cilj da mi ubijes holesterolskim projektilom!Daj da malo pozivim pa da te odvedem na komplet lepinju!
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 12:55 am

Их, баш сте неки... Нисте морали тако брзо и "јефтино" да одате тајну. Мислим, ово за Гепиде је било лако, требало је да га пустите да се мало озноји око Премијерске... lol!
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 12:57 am

Ја и даље не знам шта је Премијерска. Међутим, изгледа да то више и није важно.
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 1:21 am

Премијерска- улица у којој живи премијер, садашњи, и у којој је живео један од давнашњих премијера- Никола Пашић. Господар Јевремова. Wink
Назад на врх Go down
Defunctus
Нижи племић
Нижи племић
Defunctus


Број порука : 322
Age : 64
Registration date : 17.01.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 1:58 am

Хвала лепо.
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 2:25 am

Нема на чем. Пријатно. Wink
Назад на врх Go down
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 12:16 am

Где сте? lol!
Назад на врх Go down
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 4:27 pm

Ко је Moesta et errabunda???
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 4:55 pm

Arbus_Di??
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 5:08 pm

Дотични/а се изјаснио/ла да не жели да се јавно огласи поводом надимка. Извањавам се на индискрецији.
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 2:35 pm

Ja se jos nisam ubacila,posto sam na predhodnom zaboravila sifru, i jos mi nije jasno kako sam uspela da budem non-stop konektovana na forum scratch !Isidor Seviljski me je uzeo na zub!Predastavnik s neba.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 3:09 pm

Шта знам... можда си случајно кликула ону иконицу где пише connection па си се конектовала на интернет, па си онда сасвим случајно укуцала адресу форума... чудни су путеви интернета Twisted Evil
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Olaf Dugobradi
Трговац
Трговац
Olaf Dugobradi


Male
Број порука : 144
Age : 37
Registration date : 07.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 3:29 pm

Мммм, да, ко зна зашто је то добро...
Назад на врх Go down
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 8:03 pm

Ilmatar ::
Ja se jos nisam ubacila,posto sam na predhodnom zaboravila sifru, i jos mi nije jasno kako sam uspela da budem non-stop konektovana na forum scratch !Isidor Seviljski me je uzeo na zub!Predastavnik s neba.

Па, нема везе, отвори нови налог, 3 секунде посла... Уместо да се ко гуштер сунчаш на Калемегдану и посматраш средњевековне технике гађања копљем, могла си нешто корисно да урадиш.Razz

И да, ко се последњи учлани, части туру! lol!
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 12:29 am

Arbus_Di ::
Ilmatar ::
Ja se jos nisam ubacila,posto sam na predhodnom zaboravila sifru, i jos mi nije jasno kako sam uspela da budem non-stop konektovana na forum scratch !Isidor Seviljski me je uzeo na zub!Predastavnik s neba.

Па, нема везе, отвори нови налог, 3 секунде посла... Уместо да се ко гуштер сунчаш на Калемегдану и посматраш средњевековне технике гађања копљем, могла си нешто корисно да урадиш.Razz

И да, ко се последњи учлани, части туру! lol!
Ех, па да су они ликови бар знали да гађају тим копљем...
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Arbus_Di
Велики инквизитор
Велики инквизитор
Arbus_Di


Female
Број порука : 297
Age : 41
Location : 1000 км с-з од Цариграда
Registration date : 05.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 3:49 am

EmpressMaud ::

Ех, па да су они ликови бар знали да гађају тим копљем...

Ја не верујем...Па, оно сам и ја могла! Мислим, да ли су они то негде вежбали или шта...? У сваком случају одежде су им биле предивне, нисам само стигла да их питам ко им то шије. Да ниси ти случајно? Very Happy

Примећујем да нам на Викију фале још три члана. Ако нешто није најјасније око начина учлањивања, ту смо. Very Happy
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 12:19 pm

Arbus_Di ::
EmpressMaud ::

Ех, па да су они ликови бар знали да гађају тим копљем...

Ја не верујем...Па, оно сам и ја могла! Мислим, да ли су они то негде вежбали или шта...? У сваком случају одежде су им биле предивне, нисам само стигла да их питам ко им то шије. Да ниси ти случајно? Very Happy

Примећујем да нам на Викију фале још три члана. Ако нешто није најјасније око начина учлањивања, ту смо. Very Happy
Па то ти је Свибор, а они мисле да су родили са средњовековним оружјем, зато и не изгледа да су икад до сад вежбали. Мислим, сви ми умемо да промашимо, то бар није никакав проблем. Мени је одећа била мало импровизана, да се народ мало забави, а 'де народ зна како је тачно изгледала средњовековна одећа.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:15 pm

E,pa ubacila sam se i samo jos da nadjem lgrupu i eto i menja!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:35 pm

E,znate sta-bas am glupa za ovaj net i nikako da provalim kako se postaje clan grupe!
Назад на врх Go down
Ilmatar
Инквизитор
Инквизитор
Ilmatar


Female
Број порука : 433
Age : 37
Location : Mokra Gora ili BG
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 7:23 pm

Jos nseto-da li bi se mi mogl ponovo naci da utanacimo detalje oko pisanja i cuvanja tekstova?Mislim da bi bilo korisno.
Назад на врх Go down
EmpressMaud
Велики инквизитор
Велики инквизитор
EmpressMaud


Female
Број порука : 761
Age : 36
Location : Београд
Registration date : 27.11.2007

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 8:02 pm

Ilmatar Hellsingfors ::
Jos nseto-da li bi se mi mogl ponovo naci da utanacimo detalje oko pisanja i cuvanja tekstova?Mislim da bi bilo korisno.
Слажем се. Треба да се договоримо.
Назад на врх Go down
http://monumenta-aeterna.forumotion.net
vojvoda
Трговац
Трговац



Број порука : 80
Age : 36
Registration date : 06.02.2008

Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 5:57 pm

Kad i gde?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Српска Википедија - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Српска Википедија   Српска Википедија - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Српска Википедија
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SCRIPTORIUM :: Уопштено :: Обавештења-
Скочи на: